11.lv

11.lv jeb viens viens totalizatoru vidē ir stabils un respektabls vārds jau kopÅ” 2012.gada, nodroÅ”inot spēlētājiem plaÅ”u piedāvājuma klāstu un labākos koeficientus modernā un ērtā mājaslapā, kas Ä«paÅ”i patiks tiem, kuri pārsvarā sporta likmes veic savās viedierÄ«cēs. ā€œUzvarēt var ikviensā€, vēsta totalizatora sauklis, kurÅ” norāda zÄ«mola mērÄ·i sniegt labāko un plaŔāko izklaides pieredzi interneta vidē.

11.lv

11.lv bonusi

Viens viens regulāri iepriecina savus klientus ar dažādiem totalizatora bonusiem, it Ä«paÅ”i lielāku sporta notikumu laikā (PK futbolā, PČ hokejā, utml.).Ā 

Jau reÄ£istrējoties jaunajiem klientiem ir iespēja saņemt Ä«paÅ”u dāvanu ā€“ 3Ɨ11ā‚¬ bezriska likmes. Lai izmantotu piedāvājumu, veicot pirmo iemaksu jāievada 11.lv bonusa kods BL11. AttiecÄ«gi spēlētājs var veikt trÄ«s likmes 11 eiro vērtÄ«bā (kopā 33 eiro) bez jebkāda zaudējuma riska. Ja veiktā likme gÅ«st panākumu, saņemts tiek viss laimests, ja zaudē, veiktās likmes summa tiek atgriezta.

Ä»oti svarÄ«gi ir ņemt vērā bonusa noteikumus ā€“ bezriska likmes var saņemt 30 dienu laikā kopÅ” reÄ£istrācijas, minimālajam koeficientam ir jābÅ«t 1.50, kā arÄ« likmes kartiņā iekļaujama tikai viena live vai pirmsspēles prognoze.

Bezriska likmes ir arÄ« biežāk piedāvātie 11.lv bonusi pastāvÄ«gajiem klientiem. Piemēram, katru svētdienu totalizators piedāvā izmantot 5 eiro bezriska likmi uz agro Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli, iepriekÅ” veicot 20 eiro iemaksu. Norādāmais 11.lv bonusa kods ir NBATV.

Tāpat viens viens nodroÅ”ina arÄ« klientu lojalitātes programmu, kurā var krāt punktus par veiktajām likmēm un apmainÄ«t tos pret naudas atmaksu vai citām balvām, ko sniedz Ä«paÅ”ie 11.lv piedāvājumi. Par vienkārÅ”o likmi (viens notikums, min.koef. 1.5) 1 eiro vērtÄ«bā spēlētājs saņem vienu punktu, savukārt tādas paÅ”as vērtÄ«bas likme ar desmit prognozēm kartiņā saņem 10 punktus.

DroŔība

Viens viens droŔību apliecina iegÅ«tā Latvijas Republikas Azartspēļu un Izložu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence, kā arÄ« starptautiskās testÄ“Å”anas aÄ£entÅ«ras ā€œQuinelā€ sertifikācija. AtbilstoÅ”i likuma prasÄ«bām klientu dati tiek glabāti Latvijas Datu valsts inspekcijā reÄ£istrētā datu bāzē.

Iemaksas/izmaksas

Totalizatorā iespējams veikt iemaksas ar trÄ«s droÅ”u metožu palÄ«dzÄ«bu ā€“ kredÄ«tkartes, ātrais internetbankas pārskaitÄ«jums un bankas pārskaitÄ«jums. Minimālā un maksimālā iemaksas summa visām metodēm ir vienāda ā€“ 10 eiro un 7500 eiro.

Savukārt izmaksas veicamas tikai uz norādīto bankas kontu, turklāt tam jābūt klienta personīgajam kontam. Pieprasītās izmaksas (min. 10 eiro) laika posmā no 09:00-23:59 tiek apstrādātas stundas laikā.

Sporta likmes

11.lv piedāvājumi sporta likmēs neliks vilties nevienam kaislÄ«gam spēlētājam. Katru dienu totalizators nodroÅ”ina iespēju veikt likmes gan uz lielākajiem un populārākajiem (futbols, hokejs, basketbols), gan arÄ« dažādiem niÅ”as sporta veidiem (piem. florbols vai regbijs).

Piedāvātie sporta veidi/lÄ«gas ir izkārtoti mājaslapas augŔā, taču specifisku vēlmju atraÅ”anai var izmantot arÄ« meklētāju. Izvēloties notikumu, spēlētājam sākumā redzamas populārākās likmes, tālāk tās arÄ« sakārtotas pa veidiem (vārtu likmes utml.). JāatzÄ«mē, ka 11.lv izliktie koeficienti ir vieni no augstākajiem Latvijas tirgÅ«.

Protams, papildus sporta notikumiem iespējams arÄ« veikt dažādas likmes izklaidē un politikā, piemēram, kurÅ” iegÅ«s labāka aktiera balvu Oskara ceremonijā. Tāpat viens viens piedāvā arÄ« #Manalikme opciju, kurā spēlētāji var ieteikt savas Ä«paŔās likmes.

NoderÄ«gu informāciju var iegÅ«t sadaļā 11TV, kurā bukmeikeri vai sporta veidu eksperti regulāri apspriež karstākās aktualitātes. Piemēram, pārdomās par basketbola notikumiem dalās plaÅ”i pazÄ«stamais Valdis Valters.

Klientu serviss

Risināt problēmas vai gÅ«t atbildes uz interesējoÅ”ajiem jautājumiem (piem., 11.lv piedāvājumi) 11.lv iespējams ar live čata, epasta vai tālruņa starpniecÄ«bu. Tajos apmācÄ«ti un pieredzējuÅ”i speciālisti centÄ«sies sniegt ātras, precÄ«zas un godÄ«gas atbildes visās situācijās.

Operatīvākā saziņa būs čatā, kura darba laiks katru dienu ir no 09:00-23:59, savukārt uz zvaniem tiks atbildēts katru darbadienu no 09:00-17:00.

Palīdzību var sniegt arī biežāk uzdodo jautājumu sadaļa (BUJ), kurā apkopota visa svarīgākā informācija.

Atbildīga spēle

Jau kopÅ” reÄ£istrÄ“Å”anās 11.lv piedāvā klientiem uzstādÄ«t dažādus limitus, ka ļautu izvairÄ«ties no nevajadzÄ«giem atkarÄ«bas riskiem un tās radÄ«tajām problēmām.

Populārākais 11.lv limits ir maksimālā iemaksu summa 24 stundu periodā, kas lieliski noder situācijās, kad azarta iespaidā ā€œpaslÄ«d kājaā€. AttiecÄ«gi spēlētājs dodas uz sadaļu ā€œmans kontsā€ >ā€limitiā€Ā  un norāda summu, pēc kuras sasniegÅ”ans iemaksas noteiktā perioda laikā nav iespējamas. Teiksim, ja 24 stundu limits ir 50 eiro, pēc tā sasniegÅ”anas nākamās iemaksas tiks liegtas.

Tāpat padomāts ir par visām situācijām ā€“ ja limita summas samazinājums tiek aktivizēts uzreiz, palielinājums vien pēc septiņām dienām, izvairoties no paÅ”saprotamiem riskiem.

11.lv atsauksmes

Plusi:

  • Moderna un mobilajām ierÄ«cēm draudzÄ«ga mājaslapa
  • Augsti koeficienti
  • 11TV ekspertu sadaļa
  • Ātras izmaksas

Ā Avoti

  • Licences regulators:Ā IAUI
  • LietoÅ”anas nosacÄ«jumi:Ā 11.lv
Jānis LiepiņŔ
Latest posts by Jānis LiepiņŔ (see all)